Sportovní kemp 2021

Sportovní kemp 2021 v Kobylí

Sezónu již otevřeli i nejmenší

...jejich formu prověřily maminky

Jelikož byl úvodní turnaj přípravek série "Žijeme hrou" kvůli nepříznivému počasí zrušen, naši nejmenší svou turnajovou premiéru v podzimní sezóně otevřeli na turnaji v Dolních Dunajovicích na druhý zářijový víkend.
Poslední přípravou na tento turnaj bylo pro děti utkání s maminkami, které se odehrálo ve "vyhrocené atmosféře" a za podpory skalních fanoušků na domácím hřišti v Kobylí. Toto přípravné utkání nerozhodly ani závěrečné penaty a tak skončilo remízou.
Turnaje "Žijeme hrou" jsou koncipované především s ohledem na rozvoj nejmenších fotbalistů a nezapisují se výsledky. Pro některé děti z Kobylí to byli vůbec první zkušenosti na podobném turnaji. Další turnaj proběhne hned v následujícím víkendu ve Velkých Bílovicích.

Fotogalerie

Příměstský sportovní tábor v Kobylí

  • aktivní přístup
  • malý kolektiv
  • přírodní prostředí

Letos jsme pro děti nově připravili dva termíny letního příměstského tábora ve fotbalovém areálu v Kobylí. Sportovní trénink, fotbal, míčové hry, výlety - to vše na tomto táboře, který je zaměřený na venkovní aktivity, vše pod taktovkou trenérského týmu TJ Sokol Kobylí.

Příměstský tábor    Informace, přihláška

Družstva mládeže se vrátila na hřiště

Po Coronavirové odmlce se všechny žákovské družstva i přípravky vrátili v květnu na hřiště. Začalo se tak trénovat v Bořeticích i v Kobylí. Jelikož jarní soutěž byla kvůli epidemii zrušena, všichni začali tréninky již v nových sestavách jako přípravu pro budoucí sezónu, která bude odstartována v srpnu. Nově také začalo trénovat nově vytvořené družstvo dorostu, které čeká herní premiéra v klubových barvách.
Druřžstva přípravek se připravují na turnaj ve Velkých Němčicích, který proběhne v sobotu 6.6.2020.

 

 


logo Sokol Kobylí logo Bořetice

Kobylí/Bořetice
sdružená družstva mládeže

Fotbalový oddíly TJ Sokol Kobylí a Sokol Bořetice ve společném sdruženém projektu pro práci s dětmi a mládeží.

Počet hracích ploch

3+

Počet družstev

7+

Počet trenérů

12+


email: info@fotbalkobyli.cz, boretice.celtic@seznam.cz